HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

ÖZOĞLU SAHALARA DÖNÜYOR

ÖZOĞLU SAHALARA DÖNÜYOR
Uzun bir zamandan beri antrenörlüğe ara veren Kemal Özoğlu dönüş için yeşil ışık yaktı.

 Özoğlu’nun tek şartı ise anlaşacağı kulüpte hem kendisinin hem de sporcuların verdiği emeğin karşılığını alabilmek. U 14 İstanbul ilçeler arası Karma Turnuvasını da yakından takip eden Özoğlu gazetemize samimi açıklamalar yaptı. Özoğlu “Şartlar elverdiği müddetçe, ben bu işi sevdiğim sürece antrenörlük yapmayı düşünüyorum. Kulüplerin içtimai ve ekonomik durumlarını da ön planda tutarak gerek teknik heyetin gerekse kulüpte hizmet eden herkesin emeklerinin karşılığını alabileceği bir oluşum olursa görev yapmaya hazırım.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.