HAZIRLIK MAÇLARI

14 Temmuz 2017 Cuma

Öz Alibeyköy'de Yeni Teknik Kadro Belli Oldu.

Öz Alibeyköy'de Yeni Teknik Kadro Belli Oldu.
Öz Alibeyköy Spor Kulübü 2017-2018 Futbol Sezonu Teknik Kadrosu Belli Oldu.

Öz Alibeyköyspor'da  A Takım ve Genç takımın başına aynı zamanda kulübün sportif direktörlüğünü'de yapacak olan Necmettin Biçer ile anlaşmaya varıldı. 
U.17, U.16 Kategorileri Ümit Gündüz’e emanet edildi.
U.13,U.14 ve U.15 Kategorilerimiz ise geçtiğimiz sezon Alt yapımızda başarılara imza atan Selehattin Karaduman ile devam etme kararı alındı.
U.11, U.12 Kategorilerimiz ile beraber Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu ve Futbol Okulu Koordinatörlüğüne ise geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda Alkan Kıranla anlaşıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.