HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

Osmaneli Heyeti İstanbul’a Çıkarma Yaptı

Osmaneli Heyeti İstanbul’a Çıkarma Yaptı
Bilecik Osmaneli İlçe belediye başkanı Münir Şahin beraberinde Osmaneli Belediyespor kulübü başkanı Hayati Kaba ve Ak Parti Osmaneli ilçe başkanı ile birlikte İstanbul Amatör spor kulüpleri federasyonunu ziyaret ettiler.

Osmaneli heyeti İstanbul’a çıkarma yaptı.
Bilecik Osmaneli ilçe belediye başkanı Münir Şahin, beraberinde Osmaneli belediye spor kulübü başkanı Hayati Kaba ve Ak Parti Osmaneli ilçe başkanı Yalçın Karal ile birlikte İstanbul’a geldiler.
İstanbul Amatör spor kulüpleri federasyonunu ziyaret eden Osmaneli heyeti Taskk ve İaskf genel başkanı Tff İcra kurulu üyesi Ali Düşmez, İaskf genel sekreteri ve Tff İstanbul il temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür ile İaskf yönetim kurulu üyeleri ile görüştüler.
Osmaneli belediyesinin 10-13 Ağustos 2017 tarihlerinde düzenlediği Lefke U-15 Cup futbol turnuvası ile ilgili bilgiler veren Osmaneli heyeti bu arada turnuva organizasyon davetini de yaptılar.
Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş kulüpleri başta olmak üzere toplam 10 takımın katılacağı turnuvanın zevkli ve çekişmeli geçmesinin beklendiği de vurgulandı.
Taskk ev İaskf genel başkanı Ali Düşmez Osmaneli heyetinin bu ziyaretlerinden ziyadesi ile mutlu olduklarını programının uyması halinde de yönetim kurulu ile birlikte katılacaklarını söyledi.

Haber/Foto:Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.