HAZIRLIK MAÇLARI

13 Temmuz 2017 Perşembe

OSMAN HOCANIN SPORCUSU ŞEYMA UZUN ANTRENÖRLÜK İÇİN GÜN SAYIYOR

OSMAN HOCANIN SPORCUSU ŞEYMA UZUN ANTRENÖRLÜK İÇİN GÜN SAYIYOR
Beykoz’da Taekwondo Sporu denince ilk akla gelen isimlerden o…bu güne değin yetiştiriği sporcu sayısını kendi bile hesap edemeyecektir…bu sporcular içinde birçok şampiyonlar ve Uluslararası müsabakalardan madalya ile dönen yıldızlar da çıkmadı değil.
Evet Osman Günaçtı şimdilere yetiştirdiği sporculardan birinin Antrenörlük Belgesini almak için gün sayması ile mutluluk yaşıyor. Şeyma Uzun 10 gündür Antrenörlük Kursunda ve başarılı bir şekilde tamamlamak, bilgi birikimini en üst seviye taşına düşüncesinde. Üniversite Mezunu olan 22 Yaşındaki ikinci Üniversiteyi de Yabancı Dil üzerine okumakta. Eğitim Camiasının yeni fertlerinden olan Şeyma Uzun geleceğin sporcularının yetişmesinde emek harcayacak.
Şeyma Uzun yaptığı açıklamada ” Taekwondo sporunu çok seviyorum. Bunda Osman Günaçtı Hocamın payı büyük…aradan yıllar geçti ve ben bu kez İlçeme nasıl katkıda bulunabilirim düşüncesi ile Antrenörlükte karar kıldım. Şu anda eğitim sürecimiz devam etmekte. İnşallah hayırlısı ile bitirdikten sonra, Osman Hocam ile birlikte geleceğin yıldızlarını ortaya çıkarabilmek onlara emek sarf etmek için yeni bir yola çıkacağım ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.