HAZIRLIK MAÇLARI

27 Temmuz 2017 Perşembe

Osman Erdoğan " Tek hedefimiz Şampiyonluk"

Osman Erdoğan " Tek hedefimiz Şampiyonluk"
Yeni sezonda İstanbul Süper amatör lide mücadele edecek olan Soğanlık Çarşıspor kulübü futbol şube sorumlusu Osman Erdoğan tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.
Soğanlık Çarşıspor'un tek hedefi var o da şampiyonluk.
2017-18 Sezonunda süper amatör ligde mücadele edecek olan Soğanlık Çarşıspor kulübünün sportif direktörü Osman Erdoğan iddialı konuştu.

Başkanımız Ahmet Kaya ve yönetim kurulu olarak2017-18 sezonunda  Süper Amatör ligdeki ilk yılımızda grubumuda şampiyon olarak play off gruplarına kalmayı, oradan da Bölgesel Amatör lige çıkmayı hedefliyoruz.

Soğanlık Çarşıspor çok güçlü  iddialı bir başkanı ve yönetimi var.

Bu başkan bu yönetim bu teknik ekip bu futbolcular bizi hedeflerimize taşıyacaklar buna gönülden inanıyorum dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.