HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

ORTAÇEŞME SAHAYA İNDİ

ORTAÇEŞME SAHAYA İNDİ
Süper Amatör Küme ekiplerinden Ortaçeşmespor yeni sezonun ilk çalışmasını yaptı.
Bordo Beyazlı ekip kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla sezonu açtı. Geçtiğimiz sezon ara transferde ayrılan bir çok oyuncusunu yeniden kadrosuna katan Beykoz temsilcisi yeni sezon öncesi umutlu

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur yaptığı açıklamada sezonun ilk çalışması olması nedeni ile bazı isimlerin antrenmana katılamadığını söylerken, ” Bazı futbolcularımız tatiline devam ettiği için, bazı arkadaşlarımıza ise izin aldıkları için sezonun ilk antrenmanında yerlerini alamadı. Bunun yanı sıra transfer görüşmelerimiz de devam etmekte. Sanırım önümüzdeki haftadan itibaren Lig kadromuz ile çalışmalarımız tam anlamı ile başlamış olacak. Ortaçeşmespor bünyesindeki futbolcuların son derece iyi arkadaşlıklar kurduğu, güzel bir ortama sahip. Bu da bizi diğer kulüplerden farklı kılmakta. Futbolcularımıza her sezon olduğu gibi transfer teklifleri de sıklıkla gelmekte. Bazı futbolcularımıza kararlarını verebilmeleri yönünde zaman tanıdık. Düz koşular ile başlayan çalışmalarımızda önümüzdeki haftadan itibaren ise topla çalışmalarımız ağırlık kazanacak. ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.