HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

“ORMANLI HALKI HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK”

“ORMANLI HALKI HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK”
Ormanlıspor Kulüp Başkanı Kerem Beceren’den samimi açıklamalar. Beceren, Ormanlı halkının herşeyin en güzeline layık olduğunu söyledi.

 Beceren merhum eski kulüp başkanları Osman Ceylan’ın da Ormanlıspor’u her zaman şampiyon olarak görmek istediğini, bu isteğini de bu sezon kuracakları takımla yerine getireceklerini söyledi.
Beceren “Merhum kulüp başkanımız Osman Ceylan’ın en büyük isteğiydi Ormanlıspor’u şampiyon olarak görmek. Ormanlı halkı herşeyin en güzeline layık. Şampiyonluk kupasını alarak efsane başkanımız Osman Ceylan’ın kabrini ziyaret etmek en büyük isteğim.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.