HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Ömerliköyüspor’da şok istifa

Ömerliköyüspor’da şok istifa
Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor kulübünün yıllardır başkanlığını yapan Vedat Dönmez şok bir kararla kulübün başkanlığını bıraktığını açıkladı. Gerekli açıklamayı ilerleyen günlerde yapacağını belirten Başkan Vedat Dönmez bu konuda sessizliğini korudu.

Yıllardır Başkanlığını yaptığı Ömerliköyüspor’un kulüp başkanlığını bıraktığını belirten Vedat Dönmez Spor camiasını şok etti. Formasını giydiği, bir yıllık yöneticilik yaptıktan sonra yaklaşık 20 yıldır kulüp başkanlığını yaptığı Ömerli köyüspor’dan şok bir kararla ayrıldığını belirten Başkan Vedat Dönmez gerekli açıklamayı ilerleyen günlerde düzenleyeceği basın toplantısı ile yapacağını söyledi.
Haber / Foto : Hakan Songur

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.