HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2017 Çarşamba

Okan Bebek Çıksalın'da

Okan Bebek Çıksalın'da
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lige terfi eden ve kısa zaman önce mücadele ettiği profesyonel liglere geri dönmek isteyen Çıksalınspor hücum hattını güçlendirmek için eski oyuncusu Okan Bebek ile anlaşma sağladı.

Daha önce Çıksalınspor tarafından takip edilen ve Kasımpaşa A2 takımından alınıp profesyonel sözleşme imzalatılan Okan Bebek yeni sezonda takımını bir üst lige taşımak için ter dökecek.
Futbola Soğuksu ile başlayan başarılı hücum oyuncusu, daha sonra ise Bağlarbaşı ve Kasmpaşa formalarını amatör olarak terletti. 2013 yılında furkan Sivri'nin çabaları ile Kasımpaşa'dan takıma kazandırılan ve profesyonel mukavele imzalatılan Okan daha sonra Karagümrük ve Karacabey Birlik formalarını giydi. Leventspor ile amatöre dönen genç oyuncu 1 sezon sonra ise Halide Edip Adıvar'a transfer oldu. Ertesi sezon Halide Edip Adıvar ile profesyonel lige yükselme başarısı yakalayan Okan Bebek 2017- 2018 sezonunda da aynı başarıyı Çıksalaınspor ile yakalamak için ter dökecek.
1994 doğumlu oyuncunun U21 liginde 35 maçta 8 golü, Bölgesel Amatör Ligde 25 maçta 4 golü ve 3.Ligde 31 maçta 5 golü bulunmakta.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.