HAZIRLIK MAÇLARI

17 Temmuz 2017 Pazartesi

Nimo 1 Yıl Daha Ataşehir Çamoluksporda

Nimo 1 Yıl Daha Ataşehir Çamolukspor'da
Ataşehir Çamoluksporun hücum oyuncusu Emmanuel Nimo 2.Başkan Rasim Duvarbaşı ile yaptığı görüşmede anlaşma sağlanarak sözleşmesini 1 yıl daha uzattı. 

Emmanuel Nimo Ataşehir Çamolukspor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Ataşehir Çamolukspor iç transferde Hücum oyuncusu Emmanuel Nimo ile anlaşarak 1 yıl daha takımda kalmasını sağladı.

Emmanuel Nimo 1995 doğumlu.
2015-16 sezonunda Ataşehir Çamolukspor kulübü 2.başkanı Rasim Duvarbaşı tarafından kulübe kazandırıldı.

Bölgesel Amatör ligde 16 maç oynayan Emmanuel Nimo 1 gol attı.

2.başkan Rasim Duvarbaşı gözdesi olan Emmanuel Nimo’nun uyum sorununu atlattığını  2017-18 sezonunda takıma daha yararlı olacağını düşündüğünü söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.