HAZIRLIK MAÇLARI

8 Temmuz 2017 Cumartesi

NE AVCILAR NE BAKIRKÖY: 2-2

NE AVCILAR NE BAKIRKÖY: 2-2
İstanbul İli U 14 Karma Şampiyonası’nda gruplarında ilk iki maçından yenilgiyle ayrılan iki takımın mücadelesinde Bakırköy İlçe Karması ile Avcılar İlçe Karması yenişemedi. İki takım da birer kez öne geçtiği maçta galibiyeti koruyamadı.

Avcılar Atatürk Stadı’nda oynanan maç nefesleri kesti. Grupta ilk iki maçını kaybederek gruptan çıkma şanslarını zora sokan iki takımın zorlu mücadelesinde ilk gol Bakırköy’den geldi.
 Bakırköy İlçe Karması 4. Dakikada Berkcan’ın penaltıdan attığı golle 1-0 öne geçerken bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu.
 İkinci yarıda oyuna ağırlığını koyan Avcılar İlçe Karması 57. Ve 61. Dakikalarda Deniz’in attığı gollerle 2-1 öne geçti. Kalesinde arka arkaya gördüğü gollerle yenik duruma düşen Bakırköy 66. Dakikada Berkcan’la bir gol daha bularak skora ortak oldu: 2-2.
 Kalan sürede başka gol olmayınca iki takım da 2-2 berabere kalarak üçüncü maçlar sonunda da galibiyetle tanışamadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.