HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

NAMIK YUVAYA DÖNDÜ

NAMIK YUVAYA DÖNDÜ
Kestanelikspor’un geçtiğimiz sezon ara transferde Çakılspor’a kiralık olarak verdiği Namık yuvaya geri döndü.
Deneyimli oyuncu imzayı atarak takımla birlikte sezonun ilk çalışmasına çıktı. Transferin bitirilmesinde yönetim kurulu üyesi Hakan Akgün’ün büyük rol oynadığı, Namık’ın Akgün’le görüştükten sonra yeniden imzayı attığı belirtildi. Namık’ı yuvaya döndüren Akgün’ün B.Çekmece’deki bazı genç oyuncuları da yakın takibe aldığı, transferlerin de eli kulağında olduğu elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.