HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

MURAT BEYLİKDÜZÜ’NDEN AYRILDI

MURAT BEYLİKDÜZÜ’NDEN AYRILDI
Geçtiğimiz sezon İstanbul Beylikdüzü forması giyen deneyimli ortasaha oyuncusu Murat Taşkın kulübüyle bir görüşme yaparak yollarını karşılıklı olarak ayırdı.

Yönetimin deneyimli oyuncuya geçtiğimiz sezon ortaya koyduğu performanstan dolayı teşekkür ettiği belirtildi. Ortasahada oyunun iki yönünü de oynayabilen, gerektiğinde stoper olarak da görev yapabilen deneyimli oyuncunun altyapıda da Galatasaray ve Medipol Başakşehir formaları giydiği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.