HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

Mikail Yazit Davutpaşaspor'da

Mikail Yazit Davutpaşaspor'da
Davutpaşaspor geçtiğimiz sezon İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Büyükçekmece Belediyespor’da forma giyen genç kanat oyuncusu Mikail Yazit’ı kadrosuna kattı.

Mikail Yazit Kimdir?
3 Temmuz 1995 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da doğan Mikail Yazit futbola 2010 yılında
Sultangazi Sultançiftliğispor’da başladı 4,5 sezon burada oynadıktan sonra devre arasında
Erokspor’a transfer olan genç oyuncu yeni sezonla birlikte eski takımı Sultançiftliğispor’a transfer olmuştu. Daha sonra sırasıyla Albayrakspor ve Büyükçekmece Belediyespor formalarını giyen genç kanat oyuncusu yeni sezonda Davutpaşaspor’un formasını terletecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.