HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

Mehmet Şahin, Çubukluspor'da Sportif Koordinatör oldu.

Mehmet Şahin, Çubukluspor'da Sportif Koordinatör oldu.
Çubukluspor’da Mehmet Şahin Altyapı Koordinatörü ve A Takım Sorumlusu oldu. Mor-Sarılı ekipte bu akşam ( Perşembe ) yapılan son toplantının ardından 2017-18 Sezonuna ilişkin görev dağılımı son halini aldı.

Bu yeni yapılanmada önemli görevlerden birini ise Beykoz 1908 A.Ş. Altyapısında görev aldığı 4 yıl süresince üst düzey bir performans sergileyen ve geçtiğimiz günlerde yayınladığı mesaj ile Beykoz 1908 A.Ş. Camiasına veda eden Mehmet Şahin Altyapı Koordinatörlüğüne getirilmesi ile üstlendi. Mehmet Şahin Beykoz 19o8 A.Ş. Camiasına yayınladığı şu mesaj ile veda etti.

” Saygıdeğer büyük Beykoz spor camiası 2014 / 2015 Sezonda başında Fedakar bir kaç arkadaşımla göreve başladığımız Beykoz spor 1908 alt yapısına sayısız şampiyonluklar imza atan ve Türkiye Şampiyonaları da Başarı ile Beykoz İlçemizi temsil etmeye çalıştık elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık Tarihi Beykoz’a yakışır şekilde başarılara imza attık maalesef gecen yıllar esnasında türlü bahaneler öne sürülerek alt yapıda büyük yol kat eden çocuklarımıza gerekli katkı sağlanmamış yalnız bırakıldık maddi zorluklarla mücadele ettik maalesef artık ayakta duracak gücümüz kalmamıştır bu dönem içerisinde beraber çalıştığımız başta değerli hocalarımıza sporcularımıza fedakar Velilerimize elimizde olmadan kırdığım üzdüğüm kim var ise bende hakkı olan herkes den özür diliyorum 2016 / 2017 sezon bitimiyle beraber Büyük Beykoz spor camiasına veda etmiş bulunmaktayım 
BÜYÜK BEYKOZ SPOR BİR GÜN HAK ETTİĞİ YERE GELMESİ DİLEĞİMLE
Mehmet ŞAHİN"

BİRÇOK KULÜBÜN LİSTESİNDE İKEN ÇUBUKLUSPOR’DA KARAR KILDI,
YÖNETİMLE ANLAŞTI

Mehmet Şahin’in bu açıklaması ve vedasının ardından birçok kulüp tarafından direk ya da dolaylı yoldan kendi bünyelerinde görev alması ile ilgili talepler gelmiş idi. Şahin’in ismi 2 hafta öncesinden itibaren Çubukluspor’da bugün kabul edip, yönetim ile anlaşma sağladığı görevi ile ilgili bu kulüp ile geçmekte idi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.