HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

MEHMET ENSAR BEYLİKDÜZÜ’NDE


MEHMET ENSAR BEYLİKDÜZÜ’NDE
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Beylikdüzü’nden bir bomba daha.

Yeni sezonda gözünü profesyonel lige diken İstanbul Beylikdüzü geçtiğimiz sezon İstanbulspor forması giyen Mehmet Ensar Bildik’i kadrosuna kattı. 1993 doğumlu tecrübeli oyuncunun daha önce sırasıyla Vefa, 1453 Fatih Gençlik, İstanbulspor, Fatih Karagümrük, Çıksalın, Sultanbeyli Belediye ve Zara Belediyespor’da forma giydiği bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.