HAZIRLIK MAÇLARI

10 Temmuz 2017 Pazartesi

MARMARİS’TE ŞAMPİYON DENİZLİ

MARMARİS’TE ŞAMPİYON DENİZLİ
MARMARİS MASTERLER TURNUVASINI DENİZLİ KAZANDI
Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde Marmaris Futbol Masterleri Derneği’nce 7 – 9 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ve Türkiye’nin değişik bölgelerindeki Masterler Liglerinde mücadele eden dört takımın katıldığı 2017 Masterler Yaz Futbol Turnuvası’nda birinciliği Denizli Masterler takımı kazandı. 7 Temmuz Cuma günü Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel’in ilk vuruşuyla başlayan turnuva 40 – 65 yaş arası oyunculardan kurulu takımların zevkli, çekişmeli ve sportif centilmenlik ve dostluğun ön planda olduğu maçlara sahne oldu.


Afyon Masterler, Antalya Muhtarlar, Denizli Masterler ve Marmaris Masterler takımlarının katılımıyla Marmaris Şehir Stadında gerçekleştirilen ve havaların çok sıcak olması nedeniyle 18.30 – 20.30 saatleri arasında oynanan müsabakalarda ilk gün ev sahibi Marmaris – Afyon takımıyla 2 – 2 berabere kaldı. İkinci gün Denizli – Afyon’u 3 -0, Marmaris – Antalya Muhtarlar’ı 3 – 1 yendi. Üçüncü gün oynanan finalde Antalya Muhtarlar takımını 6 -4 yenen Denizli Masterler şampiyonluğu kazanırken Marmaris ikinci, Afyon üçüncü, Antalya Muhtarlar takımı dördüncü oldu.

Final maçının ardından düzenlenen ödül töreninde takımlara plaket ve hediyeleri Marmaris Futbol Masterleri Derneği Başkanı Azmi Özkan ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından verildi.

Takımlar törenin ardından önümüzdeki yıl bir başka kentte Masterler Futbol Yaz Turnuvasında buluşma dilekleriyle illerine uğurlandı.

Haber / Foto : Seyfi GÜL- Foça Gündem

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.