HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

MANŞETLERDEN DÜŞMEYECEĞİZ

MANŞETLERDEN  DÜŞMEYECEĞİZ
İzzettinspor Fahri Başkanı Hüseyin Çelik’ten yeni sezon öncesi flaş açıklamalar geldi.

Çelik, transferlerin ve yeni teknik direktörün gecikmesi nedeniyle endişeye giren taraftarların yüreğine su serpecek açıklamalar yaptı.
Çelik “Ramazan ayı ve bayram nedeniyle camiamızda yaşanan durgunluk geçicidir. Çok yakında bomba transferleri sayın Başkanımız Ali Açıkgöz ve sayın genel kaptanımız Cnegiz Kar ile birlikte yaparak yolumuza devam edeceğiz. Önümüzdeki sezon gündemden ve manşetlerden düşmeyeceğiz. Kulüp Başkanımız Ali Açıkgöz ve genel kaptanımız Cengiz Kar ile sürekli istişare halindeyiz. İzzettinspor’u sezon sonunda layık olduğu yere  getireceğiz.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.