HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2017 Salı

LİGE HEYECAN GETİRECEĞİZ

LİGE HEYECAN GETİRECEĞİZ
Silivrispor Futbol Şube Sorumlularından Turgay Sezginer yaptığı açıklamada kurdukları kadronun Play Off oynayabilecek kalitede olduğunu söyledi.

Sezginer yaptığı açıklamada “Yeni sezon Silivri camiasına hayırlı olsun isterim. Öncelikle centilmenlikle geçen bin sezon olmasını da dilerim. Göreve gelir gelmez yaptığımız ilk iş iç transferlerle görüşmek oldu. İç transferde ilk olarak 9 arkadaşımızla anında anlaştık. Bu arkadaşlarımızla olan anlaşmamız çok kolay oldu. Bizden hiçbir maddi talepte bulunmadan transferlerimizi bitirdik.
“TAKIMIN İSKELETİNİ KORUDUK”
Bu anlaştığımız oyuncularımız zaten takımımızın bel kemiği diye nitelendirdiğimiz arkadaşlarımızdır. Takımı dağıtmama açısından bence çok iyi anlaşmalar yaptık. Bunun dışında da dış transferlerde de şuana kadar anlaştığımız 5 oyuncumuz var. Anlaştığımız bu oyuncular da çok kaliteli oyunculardır. Hocamızın verdiği raporlar doğrultusunda da çok daha iyi oyuncularla hala görüşmelerimiz sürmektedir. Bu oyuncularla da en kısa zamanda anlaşacağız. Bunların haricinde de çok ihtiyaç olmasa bile kadromuzda olmasında sakınca görmediğimiz en az 4 oyuncu daha kamp kadrosuna katılacaktır.
“KALECİ KONUSUNDA DİKKATLİYİZ”
Özellikle kaleci konusunda dikkatli adım atıyoruz. Geçen seneki kalecimiz Cihan Topaloğlu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Cihan’ın haricinde de ligin kaliteli iki kalecisiyle de görüşmelerimiz sürüyor. Cihan’ın olumsuzluğunda ise bu iki kaleci ile de anlaşacağız.
“İLK SEZONDA BÜYÜK HEYECAN YAŞAYACAĞIZ”
Şu ana kadar kurduğumuz takım ile 2. Ligde kalıcı bir takım olacağımıza inancım var. Benim eski tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki aldığımız futbolcular ve kendi oyuncularımızın karmasıyla hemen hepsi 2. Ligde banko oynayacak oyunculardır. Tüm oyuncularımıza güveniyorum. Bunun dışında yaptığımız transferlerinde oldukça iyi oyuncular olması vesilesi ile ilk sezonumuzda büyük bir heyecan yaşayacağız. Bulunduğumuz grupta iyi bir yerde olacağımızı düşünüyorum. Hiç de belli olmaz ama tutturursak belki de Play-Off oynamamız bile hayal değil.
“SİLİVRİSPOR BÜYÜK BİR CAMİA”
Halk arasında bambaşka şeyler konuşulmakta; 2. Lig şöyledir, böyledir, farklıdır deniyorsa da bizim de tecrübelerimiz var. Bu tecrübelerimizden de yararlanacağız. Taraftarımıza iyi bir takım seyrettirmeye çalışıyoruz. Kimse endişe etmesin Silivrispor gerçekten büyük bir camia. Gelen oyuncuların hepsi aynı şeyi söylemeleri bizleri mutlu etmektedir.
“MAÇLARIMIZI KENDİ SAHAMIZDA OYNAYACAĞIZ”
Yeni bir yönetimiz ama tecrübeli bir yönetimiz. Arkadaşlarımızın arasında eski oyuncularımız da var ve onlardan da faydalanıyoruz. Stadımızın tüm eksiklikleri 28 Temmuz’a kadar
tamamlayacağız. Çalışmalar oldukça hızlı sürdürülmektedir. Biz Silivrispor olarak yeni sezonda maçlarımızı kendi sahamızda oynayabilmek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Kendi sahamızda oynayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.