HAZIRLIK MAÇLARI

15 Temmuz 2017 Cumartesi

Libade’ye Profesyonel EkipAltyapı liglerinin başarılı ekiplerinden İstanbul temsilcisi Libadespor, yeni sezon öncesinde ses getirecek bir değişime imza attı. Fenerbahçe’de profesyonel lisans sahibi ve Spor Akademisi mezunu antrenörleri Hüseyin Dalgıç, Savaş Yılmaz, Yasin Efendiler ve Ömer Bulut ile anlaşma sağlayan Libadespor’da hedef bu sene de çeşitli başarıların yanı sıra, oyuncuların fiziksel, sosyal ve ruhsal gelişimlerini desteklemek ve yükseltmek.  


Hüseyin Dalgıç
Antrenörlük hayatına 1992’de Fenerbahçe’de başlayan Profesyonel Lisans sahibi Hüseyin Dalgıç bu kulüpteki görevini 22 yıl boyunca sürdürdü. Fenerbahçe ile çeşitli başarılarla geçirdiği yıllarda son olarak 1996 yaş grubunu Türkiye şampiyonu yaptı.Savaş Yılmaz
Çeşitli kademelerde futbol oynadıktan sonra Fenerbahçe, Libade, Örnek Gençlik, Beylerbeyispor ve Selimiye’de antrenörlük görevinde bulundu.Yasin Efendiler
Futbol hayatına Fenerbahçe altyapısında başladı ardından İstanbulspor, Kastamonuspor (Profesyonel), Göktürkspor ve Hasanpaşa’da mücadele etti.

Ömer Bulut

İdealtepe’de antrenörük hayatına başlayan genç teknik adam bu sezon Libade’de görev alacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.