HAZIRLIK MAÇLARI

18 Temmuz 2017 Salı

Levenspor Yeni Sezonun Startını Verdi.

Levenspor Yeni Sezonun Startını Verdi.
Beşiktaş ilçesinin Süper amatör lig ekiplerinden Leventspor bugün Beşiktaş Belediyesi Çıleklı Tesislerinde yaptığı çalışma ile yeni sezonun startını verdi. 


Teknik Direktör Metin Uzun Amatörün Dünyası'na yaptığı açıklama da "İl hedefimiz grup şampiyonu olarak klasman grubuna kalmayı başarmak. Arkasından Leventspor'u layık olduğu yere taşıyacağımız çalışmaları gerçekleştireceğiz. Takımın içinde Disiplin, Saygı ve Sevgi öncelikli prensiplerimiz. Koşan ve mücadele eden, aynı zamanda futbolun doğrularını yapan bir takım olacağız." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.