HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Kuştepe defansına milli takviye

Kuştepe defansına milli takviye
Şişli temsilcisi başarılı defans oyuncusunu renklerine bağladı.
Geçtiğimiz sezon Klasman Grubu'nda mücadele eden Kuştepespor defans oyuncusu Enes Bayraktar ile sözleşme imzaladı.

Sezonu Arnavutköy Belediyespor'da geçiren başarılı stoper yüksek top tekniği ve oyunu geriden kurabilme özelliği ile tanınıyor.

Kupa kolleksiyoncusu
27 yaşındaki defans oyuncusu geçtiğimiz yıllarda oynadığı takımlarda kazandığı kupalarla göz kamaştırıyor. 2010 yılında Ümraniyespor ile anlaşan savunmacı Ümraniyespor ile 3.Lig'e çıkma sevinci yaşadı. 2011 yılında Tuzlaspor forması ile Bölgesel Amatör Lig'e yükselmeyi başaran oyuncu 2012 yılında transfer olduğu Çıksalınspor forması ile müthiş bir perfonmans sergileyerek 3.Lig'e yükselme başarısı gösterdi. 2 sezon Vefaspor formasını giyen şampiyonluklara alışık isim 2014-2015 sezonunda Vefaspor ile de Bölgesel Amatör Lig'e yükselme sevinci yaşadı. 2015-2016 sezononunda Ataşehir Çamolukspor forması altında da başarılı bir grafik çizen oyuncu aynı başarıyı Ataşehir temsilcisi ile de gerçekleştirerek inanılmaz bir istatistiğe imza attı ve sezonu Bölgesel Amatör Lig'e yükselerek tamamladı. Geçtiğimiz sezonu Arnavutköy Belediyespor'da geçiren oyuncunun Bölgesel Amatör Lig'de 33 maçta 5 golü bulunuyor. Aynı zamanda Futsal Milli takım oyuncusu da olan Bayraktar bu sezon Arnavutköy Belediyespor Futsal takımı ile Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı ve ülkemizi UEFA Futsal Şampiyonlar Lig'inde temsil etme hakkı kazandı.

Haber / Foto : Erdem Sağolan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.