HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

‘KİMSEYE İMZA ATMA’


‘KİMSEYE İMZA ATMA’
Esenyurt İncirtepespor Kulüp Başkanı Elvan Arslan’dan Akın Yüce’ye imza engeli geldi.

İhsaniyespor’un ısrarla yeni sezonda takımın başına getirmek için baskı yaptığı Akın Yüce’yle bir görüşme yapan Esenyurt İncirtepespor Kulüp Başkanı Arslan’ın genç çalıştırıcıdan kendisinden habersiz hareket etmemesini isteyerek yeni sezondaki projelerinde birlikte yürümek istediğini söylediği belirtildi. Arslan’ın Yüce’yi teknik heyette tutmak için şartları zorlayacağı, bu nedenle de kimseye söz vermemesini istediği elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.