HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

Kilyos Sezona Merhaba Dedi.

Kilyos Sezona Merhaba Dedi.
Yeni sezonda İstanbul Süper amatör ligde mücadele edecek olan Kilyos Spor kendi tesislerinde yaptığı çalışmalarla sezona merhaba dedi.


Yeni sezonda takımın başına genç yaşına rağmen Bölgesel Amatör lig tecrübesi olan Hakan Esmer'i getiren Kilyos, kadro yapılanmasında da iç transferde büyük oranda anlaşma sağlamayı başardı. Yaptığı nokta transferlerle de hedef büyüten Kilyos Spor'da Teknik Direktör Hakan Esmer hedefimiz yüksek tempolu ve dirençli bir takım oluşturmak, bunun yanında da göze hoş gelen bir futbol izlettirmek istiyoruz. Şu anda 25 kişilik bir kadro ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tecrübeli ve genç oyuncularımızın uyumu bizi mutlu etti." dedi.Antrenman yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü. Antrenman sırasında ve sonrasında futbolcuların neşeli tavrı dikkatleri çekti. Hakan Esmer " iyi bir hava yakalıyoruz. Şu anda bir kaç futbolcu deneme aşamasında buna rağmen her oyuncu as oyuncuymuşcasına emek harcıyor. Buda beni ve yönetimi ayrıca mutlu ediyor." dedi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.