HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

KAZIM DÜLGER DE SİLİVRİ’DE

KAZIM DÜLGER DE SİLİVRİ’DE
TFF 2.Lig ekiplerinden Silivrispor  dış transferde bir bomba daha patlattı.

Uzun süreden beri yönetimin gündeminde olan gurbetçi oyuncu Kazım Dülger bir yıllık sözleşmeye imza attı. Ortasahada görev yapan tecrübeli oyuncunun önlibero olarak görev yaptığı ifade edildi. 1990 doğumlu oyuncunun transferi ile bizzat kulüp başkanı Akgün Duru’nun ilgilendiği belirtildi. Gurbetçi oyuncunun daha önce de Gençlerbirliği, Alanyaspor, Ankara Demir ve Kahramanmaraş’ta forma giydiği belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.