HAZIRLIK MAÇLARI

24 Temmuz 2017 Pazartesi

KARTAL’DAN BİKOKO BOMBASI

KARTAL’DAN BİKOKO BOMBASI 
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kartalspor dış transferde bombayı patlattı.

Kartalspor yönetimi geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligden 3.Lige yükselen Yeni Orduspor’un golcüsü Severin Brice Bikoko’yu kadrosuna dahil etti. 1988 doğumlu Kamerunlu oyuncu Türkiye’deki macerasına 2008 yılında Kayseri Erciyes’te başladığı, daha sonra da Çaykur Rize, Akhisar Belediye’de oynadıktan sonra Yeni Amasyaspor’da amatör lige dönüş yaptığı bildirildi.

Haber: KADİR KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.