HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

Kartal Belediyesi'nden Amatör Kulüplere 15.000 TL Nakdi Yardım.

Kartal Belediyesi'nden Amatör Kulüplere 15.000 TL Nakdi Yardım.
Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz yeni sezon öncesinde ilçesinde bulunan amatör spor kulüplerine 15.000'er lira nakdi yardım yaptı.

Kartal Amatör spor kulüpleri Belediye başkanı Altınok Öz’e teşekkür ettiler;
Kartal belediye başkanı Altınok Öz’ün ilçedeki Amatör spor kulüplerine ortalama olarak 15.000 tl nakdi yardım yaptığı belirtildi.

2017-18 sezonu hazırlıklarını sürdüren Kartal Amatör spor kulüplerine Kartal belediye başkanı Altınok Öz’ün ilçe dışında oynanan maçlara araç tahsis etmesinin yanı sıra  sezon öncesi ihtiyaçlarını gidermek için  temsil ettikleri lig ve girdikleri kategoriye göre belirlenen nakdi yardımlar kulüplerin banka hesaplarına yatırıldığı ifade edildi.

Kartal Amatör spor kulüpleri birliği Kask başkanı Nasır Süleymanoğlu Belediye başkanımız sayın  Altınok Öz sporu seven spora ve sporcuya  gereken değeri veren bir belediye başkanıdır.

Görevde bulunduğu 2 dönemdir, ilçemizdeki Amatör spor kulüplerine  her zaman maddi ve manevi olarak destek vermiş vermeye de devam etmektedir..


Kartal ilçemizdeki amatör spor kulüpleri birliği Kask olarak sayın belediye başkanımız Altınok Öz’e teşekkür ediyoruz dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.