HAZIRLIK MAÇLARI

29 Temmuz 2017 Cumartesi

Karagümrük Altyapısı Harun Özkan'a Emanet

Karagümrük Altyapısı Harun Özkan'a Emanet.
İstanbul'un 2. lig temsilcilerinden Fatih Karagümrük A.Ş. alt yapısına başarılı bir Teknik Direktör olan Harun Özkan'ı getirdi.

Fatih Karagümrük tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama da ; 
"Yuvana hoş geldin Harun ÖZKAN.
Alt yapılarda ki başarıları ile tanınan daha önce de kulübümüzde alt yapı sorumlusu olarak görev yapan, Antrenörlük hayatı başarılarla dolu olan hocamız Harun ÖZKAN ile tekrar anlaştık.
Kendisine hoş geldin diyor başarılar diliyoruz." denildi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.