HAZIRLIK MAÇLARI

25 Temmuz 2017 Salı

Kaptan Yeniden Dümende

Kaptan Yeniden Dümende
2 sezondur Şirintepe Spor formasını giyen ve takım kaptanlığı yapan Ferhat Koçak yeni sezonda da takımda kaldı. Bugün Şirintepe Spor Kulübü lokalinde Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen tecrübeli oyuncu, takımda mutlu olduğunu belirterek sezonun ilk imzasını da attı.


Ferhat Koçak'ın transferine ilişkin olarak kulübün sosyal medya hesabından yapılan resmi açıklamada "Üst üste iki sezondur A Takımımızın Kaptanlığını yapan ve bu sezon maçlarda gösterdiği özveri mücadele ve hırsı ile Kaptan sıfatının yanına "BEŞ NUMARA" söylemini oturtan Değerli Oyuncumuz, Kaptanımız Ferhat KOÇAK "Kaptan Gemisini Terk Etmez" deyip boş mukaveleye imza attı Ve kaptanlığını bir kez daha ortaya koydu. Yaptığı açıklamada Şirintepe Spor Ailesinin bir ferdi olmaktan Ve futbola verdiği aradan sonra kendisini tekrar heyecanlandıran bu projeye dahil edilmiş olmaktan son derece mutlu olduğunu, Şirintepe Spor çatısı altında samimi bir ortamın olduğunu ve bu ortamın şu ana dek oynadığı kulüplerde yaşadığı tecrübelerden çok farklı bir hava oluşturduğunu söyledi ve kendisine Kaptanlık görevini layık gören üçüncü sezonda da kulübün tüm kapılarını kendisine ardına kadar açan başta Kulüp Başkanı Av. Ferhat Hasan KARAGÖZ olmak üzere Tüm Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletti.

Bizde Şirintepe Spor Ailesi olarak yuvada kaldığı İçin ve kaptanlığının gereğini yaptığı İçin Sevgili Ferhat KOÇAK a TEŞEKKÜR EDİYOR , yeni sezonda da BAŞARILAR DİLİYORUZ..
İyi ki varsın " 5 NUMARA "denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.