HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Kaptan Gemiyi Terk Etmedi.

Kaptan Gemiyi Terk Etmedi.
Yeni sezonda İstanbul Süper amatör ligde mücadele edecek olan Gültepespor'da Kaptan Selim yuvada kaldı. Bir çok takımın transfer listesinde yer alan tecrübeli stoper Gültepespor'un tarihindeki ilk Süper Amatör lig macerasında takımla birlikte devam etme kararı aldı. 

Selim Ada Kimdir?
Futbola 1999 yılında Gültepe Spor'da başlayan Selim Ada, 2004 yılına kadar bu formayı giydi. 2004 yılında Mecidiyeköy Tayfun spor'a transfer oldu. 2005 yılında ilk olarak profesyonel imzayı Mecidiyeköy Spor'da attı. Arkasından profesyonel olarak Okspor, Yeniköy, Karadeniz ve İstanbul Kartal Belediyespor formalarını giydi. Karadeniz spor'la tekrar amatörlüğe dönen oyuncu, daha sonra Ortaköy, Ankara Jandarmagücü, Ortaköy, Mecidiyeköy ve Gültepespor formalarını giydi. Son 3 sezondur Gültepespor forması ile 2 defa şampiyonluk yaşayan Selim Ada tarihinde ilk defa Süper amatör ligde mücadele edecek olan Gültepespor ile yola devam etme kararı aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.