HAZIRLIK MAÇLARI

26 Temmuz 2017 Çarşamba

KANLICASPOR’DAN TRANSFER HABERLERİ ARD ARDA GELDİ

KANLICASPOR’DAN TRANSFER HABERLERİ ARD ARDA GELDİ
İstanbul 1.Amatör Liginde Beykoz İlçesinin temsilcilerinden Kanlıcaspor’da transfer haberleri ard arda gelmeye başladı.
2016-17 Sezonunda İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele etmeye hak kazanan ancak uzun süre lige katılıp, katılmamakta tereddüt yaşayan ve son hafta karar vererek ligden affını isteyen Kırmızı-Beyazlı ekip sezonu 1.Amatör Lige düşerek tamamlamıştı.

Kanlıcaspor Yönetimi bu sezon işi sıkı tutarken, öncelikle Teknik Sorumlu olarak Eski Kaptanı Dinçay Atmaca ile anlaşma sağladı.

Transfer görüşmelerine iç transferler ile başlayan Boğaziçi ekibinde  Salim Çelebi, Emre Toksoy ve Emre Aydın ile anlaşma sağladı.

Dış transferde ilk isim ise Paşabahçespor’dan genç kaleci Abdülkadir oldu. Öte yandan geçen sezonki Süper Amatör Lig kadrosundaki isimlerden Tuğrulhan Usta, 2.Transfer döneminde ayrıldığı kulübüne tekrar döndü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.