HAZIRLIK MAÇLARI

17 Temmuz 2017 Pazartesi

Kağıthanespor Topbaşı Yaptı.

Kağıthanespor Topbaşı Yaptı.
Kağıthane ilçesini bu sezon İstanbul Süper amatör liginde temsil edecek 4 takımdan biri olan Kağıthanespor topbaşı yaptı.

Yeni sezon öncesinde yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çeken Kağıthanespor, Teknik Direktör Egün Gelen'in denetiminde ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Kağıthane Hasbahçe Stadı'nda grerçekleşen antrenmana tüm topçular katılırken, Kağıthanespor yönetim kurulu da antrenman sahasında hazır bulundu.


Yeni sezona çok genç ve iddialı bir kadro ile hazırlandıklarını belirten Başkan Halil İbrahim Kasapoğlu "Kağıthanespor olarak geçen sezon çok iyi bir performans sergileyerek grubu şampiyon olarak tamamladık. Hedefimiz Süper Amatör ligde de aynı başarıyı göstermek. Çok zor bir ligde önemli kulüplerle yarışacağımızın farkındayız. Ancak hedefe ulaşacak bir kadro oluşturduk. İlk olarak tüm takımlar için sakatlık olmadan, fair play çerçevesinde bir sezon geçmesini istiyorum. Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin." dedi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.