HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2017 Çarşamba

İstanbul Karması Zagreb'e kaybetti

İstanbul Karması Zagreb'e kaybetti
UEFA Regions Cup'taki ikinci maçında İstanbul Karması sahadan istediği sonucu alamadı.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde ve Turkcell'in ana sponsorluğunda düzenlenen UEFA Regions' Cup (UEFA Bölgeler Kupası) finallerinde A ve B Grubu'nda ikinci gün maçları tamamlandı.
Turnuvada Türkiye'yi temsil eden İstanbul Bölge Karması, futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği A Grubu maçında Hırvat temsilcisi Zagreb'e 2-0 mağlup oldu.
TFF Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki karşılaşmada konuk ekip, 16. dakikada Toni Adzic ve 67. dakikada Petar Simunic'un golleriyle gruptaki ilk galibiyetini aldı.
Stadyum: Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri
Hakemler: Dimitar Meckarovski (Makedonya), Alan Camilleri (Malta), Serghei Trofan (Moldova)
İstanbul Bölge Karması: 1- Hakan Çolak, 2- Ceyhun Ercaylan, 3- İskender Can, 4- Oğuzhan Civelek, 5- Ramazan Kallıoğlu, 6- Ufuk Özcan (Dk.57, 16- Alp Huy), 7- Mert Arslanalp (Dk. 51, 17- Hakan Öztürk), 8- Emin Soğuk, 9- Serkan Uysal, 10- Semih Akgöz, 11- Raşit Yöndem (Dk. 46, 20- Çağlar Özel)
Yedekler: 12- Mücahit Kemaloğlu, 13- Ekrem Aksoy, 14- Faruk Öztürk, 15- Yunus Emre Şenoğlu, 18- Erdi Yeşiltepe, 19- Samet Mert
Zagreb: Nikola Durdek, 4- Matej Vrbat, 5- Matej Ivkovcic, 7- Toni Adzic (Dk. 56, 20- Ivan Milicevic), 9- Zeljko Stulec, 10- Mario Cibaric (Dk. 86, 2- Marko Filipovic), 11- Ivan Svigir (Dk. 64, 8- Petar Simunic), 15- Dino Lihic, 16- Nikica Brujic, 17- Admir Mislimi, 18- Josip Mohac
Yedekler: 12- Antonio Orlovic, 3- Luka Vranic, 6- Luka Pirsic, 13- Filip Soldo, 14- Vid Krajacic, 19- Stjepan Krznar 
Goller: Toni Adzic (Dk. 16), Petar Simunic (Dk. 67)
Sarı kartlar: Semih Akgöz (Dk.43), Ceyhun Ercaylan (Dk. 79) (İstanbul Bölge Karması), Zeljko Stulec (Dk. 48), Dino Lihic (Dk. 52), Ivan Svigir (61), Matej Ivkovcic (Dk. 78) (Zagreb)
(TFF.org)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.