HAZIRLIK MAÇLARI

8 Temmuz 2017 Cumartesi

İstanbul Gençlergücü Yeniden Yapılanıyor.

İstanbul Gençlergücü Yeniden Yapılanıyor.
Güngören ilçesinin başarılı temsilcilerinden İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü yeni sezon öncesinde sponsorluk çalışmaları ile yeniden yapılanmaya gitti. 

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı ve 2. Başkan Şebnem Ceyhan sahaya çıktılar ve sponsorluk çalışmalarında kurumsal firmalarla ilişkiye geçerek yeni sezon için söz aldılar. Subaşı "Yakın zamanda spor kamuoyu ile tüm gelişmeleri paylaşacağız." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.