HAZIRLIK MAÇLARI

7 Temmuz 2017 Cuma

İstanbul Bölge Karması, üçüncülük madalyasını aldı.

İstanbul Bölge Karması, üçüncülük madalyasını aldı.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde ve Turkcell'in ana sponsorluğunda düzenlenen UEFA Regions' Cup'ta (UEFA Bölgeler Kupası) bronz madalya ödül töreni yapıldı.

A ve B Grubu'nda ikinci sırayı alan ve statü gereği turnuvanın üçüncüsü olan İstanbul Bölge Karması ile Rus temsilcisi South Region, ödüllerini aldı. İki takıma da üçüncülük madalyalarını TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez verdi.

Ali Düşmez: "Biz büyük bir aileyiz"

Törende bir konuşma yapan Ali Düşmez, UEFA Regions' Cup'ta asıl kazananın Fair Play olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Bu turnuvaya ev sahipliği yapmanın Türkiye ve amatörler için çok önemli kazanım olduğunu ve amatör sporu Türkiye'de yükselteceğini düşünüyoruz. Turnuvanın başlangıcında Fair Play'in kazanacağını söylemiştim. Çok güzel bir organizasyon oldu. Misafirlerimizin ülkelerine giderken, ülkemizi ve bizleri unutmayacağını düşünüyorum. Türkiye'de 'Biz büyük bir aileyiz' sloganı amatörlerde yerleşti. Ama şimdi görüyorum ki, futbolun barışını, kardeşliğini, o güzelliğini Avrupa'dan başlayıp tüm dünyaya taşıyan büyük bir aileyiz ve bu bizi her şeyden çok mutlu ediyor."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.