HAZIRLIK MAÇLARI

29 Temmuz 2017 Cumartesi

İstanbul Bayburt'ta Tecrübeli Ortasaha

İstanbul Bayburt'ta Tecrübeli Ortasaha
Yeni sezonda hedefini direk Süper Amatör lig olarak koyan İstanbul Bayburtspor, adeta yeniden yapılanıyor. Geçen sezon kadrosundan bir çok futbolcu ile yollarını ayıran Kağıthane temsilcisi ilk olarak tecrübeli orta saha oyuncusu Hüseyin Güreşken'i kadrosuna kattı. 

Oynadığı her takımda tecrübesi ve saha içiidaresi ile kaptanlık pazı bandını teslim lan oyuncunun İstanbul Bayburtspor'da da kaptan olarak çıkması bekleniyor.
1982 doğumlu Hüseyin Güreşken futbol hayatına 1999 yılında Çırçırspor’da başladı. 2004 yılında İncirli Spor ile anlatı ve 3sezon bu takımın formasını giydi. Daha sonra Okspor, Haliç, İstanbulspor, Kuştepe, Sütlüce formalarını giyen oyuncu geçen sezon Kağıthane spor ile lige başladı. Burada iyi bir sezon geçirerek takımının şampiyonluk ipini göğüslemesine katkı sundu. Ara transfer döneminde İncirli spor ile anlaşan  tecrübeli futbolcu  yeni sezonda İstanbul Bayburtspor forması giyecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.