HAZIRLIK MAÇLARI

14 Temmuz 2017 Cuma

İstanbul Bayburt Seçme Yapıyor.

İstanbul Bayburt Seçme Yapıyor.
Kağıthane ilçesinin önemli kulüplerinden İstanbul Bayburt Spor yeni sezonda kadrosunda değerlendirmek üzere 1999 ve daha sonrası doğumlu genç sporcular arıyor.

Yeni sezonda takımda yer alacak sporcular arasında sizde olmak istiyorsanız 15 Temmuz Cumartesi ve 16 Temmuz Pazar günü Saat:15.00'de Sadabad sahasında yerinizi alın.
Daha geniş bilgi için
0532 213 67 85 / 0532 478 34 01

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.