HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

İstanbul Bayburt kalesine tecrübeli eldiven

İstanbul Bayburt kalesine tecrübeli eldiven
İstanbul Bayburt spor transfer çalışmalarına kalesine önemli bir ismi transfer ederek başladı.

Kağıthane ilçesinin önemli takımlarından İstanbul Bayburt spor sezonun ilk transferini tecrübeli kaleci Uğur Ahlat'ı kadrosuna katarak gerçekleştirdi. Son iki sezondur sergilediği üst düzey performansla Çeliktepespor ile klasman liginde önemli işlere imza atan Uğur, geçen sezonda Kağıthane Spor ile şampiyonluk yaşamıştı. 


Uğur Ahlat Kimdir?
7 Şubat 1990 doğumlu kaleci, futbola 002 yılında Okspor'da başladı. 2008 yılına kadar bu takımın formasını giydi. 2008 -2010 yıllar arasında Bigaspor forması giydi. 2010-2012yılları arasında Adaspor, 2013 yılında Sanayi Spor ve 2014 yılında yeniden ilk kulübü Okspor formalarını iyi. 2014 yılı onun yükseldiği bir yıl oldu. Çeliktepepor ile genç kadrosuna rağmen Klasman ligi heyecanı yaşadı ve son oynanan play out maçı ile Bölgesel Amatör Ligin kapısından dönüldü. Geçtiğimiz seon şampiyonluk hedefi ile yola çıkan Kağıthane spor ile anlaştı. Sezon sonunda takımı şampiyonluk kupasını kaldırırken ligin başından sonuna kadar sergilediği performansla oda bu haklı gururun büyük bir parçası oldu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.