HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

İlk İmza Kaleci Oğuzhan'dan

İlk İmza Kaleci Oğuzhan'dan
Yeni sezona yeni yapılanma ile giren Harmantepe Spor Kulübü'nde Teknik Direktör Süleyman Salman ile anlaşılmasının ardından futbolcular ile görüşmeler başladı. İlk görüşme sonrasında ilk imza takımın 1 Numarası Oğuzhan Onat'dan geldi.

Geçtiğimiz sezon Harmantepespor'un kalesini koruyan Oğuzhan ara transfer döneminde Kağıthane ilçesinin bir başka temsilcisi Hürriyet Eğitim Spor'da görev almıştı.
Harmantepe Spor Kulübü Başkanı Nihat Yıldız "Oğuzhan sadece futbolcu yanı ile değil, kişiliği ile bizim sevdiğimiz, beğendiğimiz ve değer verdiğimiz bir sporcumuzdur. Yeni sezon öncesinde ilk olarak onunla konuştuk ve her konuda anlaştık. Bizimle birlikte olduğu için bizde mutluyuz. Bizi her koşulda temsil edebilecek bir yapıya sahip. Takımımız ve oyuncumuz için hayırlı olsun diyorum."dedi.
Futbolcunun imza töreninde Kulüp Başkanı Nihat yıldız ve Kulüp Müdürü Nevzat Arslankaya yer aldı.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.