HAZIRLIK MAÇLARI

17 Temmuz 2017 Pazartesi

İdmanyurduspor'da Alt Yapı Koordinatörü Cem Koçman

İdmanyurduspor'da Alt Yapı Koordinatörü Cem Koçman
İstanbul Süper Amatör ligi takımlarından olan Küçükçemece İdmanyurduspor Altyapı Koordinatörlüğüne ve A takım yardımcı hocalık görevine Cem Koçman getirildi.

Küçükçekmece İdmanyurduspor Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu yaptığı açıklamada,İFAspor ve Bağcılarspor kulüplerinde hocalık yapan Cem Koçman hoca ile hafta içi bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdik bu görüşme neticesinde Altyapı Koordinatörlüğüne ve A takım yardımcı hocalık görevi konusunda anlaşma sağladık inanıyorum altyapıda çok güzel şeyler olacaktır.Camiamıza ve hocamıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Cem Koçman ,İlçemizin güzide kulüplerinden olan Küçükçemece İdmanyurduspor kulübünüz Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu ile bir araya geldik.Genel Koordinatör Sadettin bey kulübün ileriye dönük projelerini ve yeni yapılanma ile ilgili bana paylaşımlarda bulundu bu görüşme neticesinde Küçükçekmece İdmanyurduspor kulübüne Altyapı Koordinatörlüğüne ve A takım yardımcı hocalık görevi konusunda anlaşmaya vardık 

Altyapı ve üst yapımız koordineli bir şekilde çalışarak kendi bünyemizden A takımımıza oyuncular kazandırmayı planlıyoruz her iki tarafa da hayırlı olsun ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.