HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2017 Cuma

İASKF ve LEFKE U15 Kupası Başlıyor.

İASKF ve LEFKE U15 Kupası Başlıyor.
İASKF ve Osmaneli Belediyesinin birlikte organize ettiği İASKF ve LEFKE U15 KUPASI 10 Ağustos Perşembe günü start alacak ve 13 Ağustos Pazar günü oynanacak olan final müsabakası ile son bulacak.


Bu yıl 10 takımın yer alacağı organizasyonda Türk futbolunun marka takımları olan Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Boluspor katılırken, İstanbul Amatör karmaları, Kağıthane U15 İlçe Karması, Esenyurt U15 İlçe Karması, Güngören U15 İlçe Karması, Beykoz U15 İlçe Karması ve Gazi Osmanpaşa U15 İlçe Karması yer alacak. Ayrıca ev sahibi olarak 1308 Osmaneli Belediyespor U15 takımı organizasyonda yarışan takımlar içinde yer alacak. Organizasyonun  ev sahipliğini ve sponsorluğunu Osmaniye Belediyesi üstleniyor. Geçtiğimiz günlerde İASKF yöneticileri ve İstanbul TFF İl temsilcisi Sayın Ali Tanrıyaşükür ile birlikte müsabakaların oynanacağı sahaları gezerek Osmaneli Belediye Başkanı ve yetkililer ile fikir alışverişinde bulundular. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.