HAZIRLIK MAÇLARI

6 Temmuz 2017 Perşembe

HELAL SANA ASLANGÜCÜ

HELAL SANA ASLANGÜCÜ
Avcılar ilçesinin federe kulüplerinden Avcılar Aslangücü’nden belki de Türk futboluna örnek olacak bir davranış.

Avcılar Atatürk Stadyumu’nun altında Avcılar Belediyesi tarafından kulübe tahsis edilen odayı Avcılar Engelliler Futbol Kulübüyle paylaşan Avcılar Aslangücüspor eşine az rastlanacak güzel bir davranışa imza attı. Aynı zamanda Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği üyesi olan Avcılar Engelliler Futbol Kulübünün kendilerine oda tahsis edilmesi için Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yener Şayir’e talepte bulunduğu, Şayir’in  de bu talebi Avcılar Aslangücüspor Kulüp Başkanı Alay Kesler’le paylaşarak odalarını birlikte kullanmalarını rica ettiği, Kesler’in de bu talebe hiç düşünmeden evet yanıtı vererek odalarının bir anahtarını da bir sözle Avcılar Engelliler Futbol Kulübüne verdiği ifade edildi. Konuyla ilgili olarak da gazetemize bir açıklamada bulunan Avcılar Aslangücüspor Kulüp Başkanı Alay Kesler kendileriyle Avcılar Engelliler Futbol Kulübünü bir gördüklerini söyledi.

 Kesler “Avcılar Atatürk Stadyumu’nda Avcılar Aslangücüspor kulübüne ait odamızı onlar bizden, bizler de onlardan düşüncesinden hareket ederek odamızı kendilerine açtık. Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürümüz Yener Şayir’den böyle bir talep geldiğinde ‘Ne demek ağabey.’ Dedim. Hiçbirşey söylemeden odamızın kapısını açtık. Burası geniş bir yer. Onlara da yeter. Bize de yeter. Hayat paylaşmaktan ibaret. Paylaşmadıktan sonra hiçbirşeyin keyfi olmaz.’ Dediğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.