HAZIRLIK MAÇLARI

19 Temmuz 2017 Çarşamba

“HEDEFİ GENÇLER BELİRLEYECEK”

HEDEFİ GENÇLER BELİRLEYECEK
Öznakkaşspor Kulüp Başkanı Aykut  Demirtaş bu sezon hedefi gençlerin belirleyeceğini söyledi.

 Bu sezon yatırımlarını yine gençlere yapacaklarını ifade eden Demirtaş “Hedefi gençler belirleyecek. Gençler performansı ile bize hedef koyacak. Biz bu yıl onlara güvenerek yola çıkıyoruz. Yanlarına 2-3 transfer koymayı düşünüyoruz. İyi bir aile ortamı yakaladık. Gençlerimiz de sorumluluklarının farkındalar. Yönetim olarak sonuna kadar destekliyoruz. İnşallah güzel  şeyler olacak. Önceki yıllar da tecrübeli kadrolarla şampiyonluklar yakaladık. Bundan sonra da gençlere öncülük yaparak onlarla bunları yakalamaya çalışacağız.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.