HAZIRLIK MAÇLARI

10 Temmuz 2017 Pazartesi

HAVRAN FATİH BELEDIYESPOR'DA TRANSFER

HAVRAN FATİH BELEDİYESPOR'DA TRANSFER.
Havran Belediyespor Cengizhan Aydemir ile anlaştı.
Balıkesir takımı Havran Fatih Belediyespor bu sezon ilk kez mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig'de nokta transferler yapmaya devam ediyor.

Havran Belediyespor, Ereğli Bld Spor Alt yapısında Yetişen Cengizhan Aydemir ile 1 Yıllık anlaşma sağladı. Cengizhan, Gençlerbirliği, Bursaspor ve Boluspor Alt Yapılarında oynadıktan sonra 2016 Yılında Anadolu Bağcılar Spor'a transfer olarak Profesyonelliğe geçiş yapmıştır. En son Alaplı Bld Spor forması giyen 1996 Doğumlu sağ bek 2017-2018 Futbol sezonunda Kırmızı-Mavi forma için mücadele edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.