HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

Hasan Yıldırım Aydınlısporda

Hasan Yıldırım Aydınlısporda
1.Amatör lig takımlarından Aydınlıspor kulübü antrenörlüğüne getirilen Hasan Yıldırım başkan Hakan Tüzün ve kurucu Adem Biber ile birlikte.

1.Amatör lig takımlarından Aydınlıspor kulübü başkanı Hakan Tüzün  ve kurucularından Adem Biber ile görüşerek her konuda anlaşan Hasan Yıldırım 2017-18 sezonunda takımın antrenörlüğünü yapacak.
Hasan Yıldırım 1976 İstanbul doğumlu.
2015-16 sezonunda İdealtepe spor kulübünde görev yaptı.
2016-17 sezonunda da 1923 Esenkent spor kulübünde çalıştı .
Antrenörlüğünün yanı sıra adamlığı ile de iyi tanıdığımız bildiğimiz Hasan Yıldırım hocaya Aydınlı spor kulübündeki yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Haber/Foto:Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.