HAZIRLIK MAÇLARI

22 Temmuz 2017 Cumartesi

Hasan Vezir Çok Korktuk

Hasan Vezir Çok Korktuk
Bodrum’da yaşayan Futbol Antrenörü Hasan Vezir  depremin çok şiddetli olduğunu ve çok korktuklarını söyledi.

Çok şiddetli bir deprem yaşadık.
Futbol antrenörü Hasan Vezir 21 temmuz cuma günü gece yarısı saat 01.30 da meydana gelen depremi Bodrum’daki yazlığında yaşadıklarını ve çok korktuklarını söyledi.
Hasan Vezir 6,6 şiddetinde olduğu depremde yaşadıkları sarsıntı ile sokaklara döküldüklerini, sabaha kadar araçların içinde beklediklerini, ancak herhangi bir can kaybının olmadığını  ifade etti.
Denizden gelen Tsunami ile her tarafı suların kapladığını vurgulayan Hasan Vezir Allah hiç kimseye böyle bir korku yaşatmasın dedi.
Hasan Vezir hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Haber/Foto:Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.