HAZIRLIK MAÇLARI

20 Temmuz 2017 Perşembe

Harmantepe'den Türk futboluna bir yıldız daha

Harmantepe'den Türk futboluna bir yıldız daha...

Son iki sezondur profesyonel takımların alt yapılarına kazandırdığı futbolcularla dikkatleri üzerine çeken Kağıthane temsilcisi, son olarak 2. Lig takımlarından Sarıyer Spor A takımına 2000 doğumlu Doğukan Emeksiz'i vererek Türk futboluna bir yıldız daha hedlye etti.

Ailesi ile birlikte kulüp binasına ziyarete gelwn genç yetenek, kulüp başkanı ve yöneticiler ile sohbet etti. Harmantepe spor kulübü baskanı Sayın Nihat Yıldız genç sporcunun kendilerinden Beşiktaş'a gittiğini buradan da Sarıyer spor kulübüne geçtiğinı belirtirken "Bizim ilk hedefimiz topluma faydalı insanlar ve sporcular yetiştirmek. Sporcu kardeşimiz bizim takımımızdan Beşiktaş'a transfer oldu buradanda Sarıyer'e geçmiş. Şimdi A takım seviyesinde bir imza atacak, çok mutlu olduk, çok sevindik. İnşallah kendisine milli forma altında da görürüz. Çalışkan bir evladımız.Bu 2 sene de 7 futbolcumuzu profesyonel takımlara verdik. Bunların mali vecibelerini verirken de sporcuyu ve ailesini düşündük. Daha oncede söylediğim gibi hedefimiz Türk futboluna futbolcular yetiştirmek."dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.