HAZIRLIK MAÇLARI

9 Temmuz 2017 Pazar

Harmantepe Süleyman Salman'a Emanet

Harmantepe Süleyman Salman'a Emanet
Kağıthane'nin köklü kulüplerinden Harmantepe Spor Kulübü'nü 50. yıl heyecanı sardı. 1967 yılında kurulan Harmantepe Spor Kulübü 50. yılında bir ilke daha ima atarak Süper Amatör lige çıkmayı hedefliyor.

Camia Kenetlendi.
Harmantepe mahallesinin ileri gelenleri ve STK'ları yeni sezon için adeta kenetlendi. Yönetim Kurulu'nun yenilendiği genel kurul sonrasında ilk olarak kulüpte daha önceki yıllarda da kulüple birlikte başarılı işlere imza atan Süleyman Salman ile anlaşılarak yeni takımın başına getirildi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.