HAZIRLIK MAÇLARI

23 Temmuz 2017 Pazar

Harmantepe Sahaya İndi.

Harmantepe Sahaya İndi.
Kağıthane ilçesinin 1. Amatör ligde mücadele eden takımlarından Harmantepespor sezonnun ilk antrenmanını Yahya Kemal Stadı'nda gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Süleyman Salman'ın nezaretinde gerçekleşen antrenman da daha çok yeni fubolcular denendi.26 sporcunun katıldığı antrenman da bazı futbolcular sergiledikleri futbolla göz doldururken, Teknik Direktör Salman genç oyuncuların performansından mutlu olduklarını söyledi.

Antrenmanı Genel kaptan ve yönetim kurulu üyesi Hilmi Yaman, 2. Başkan Ramazan Boz ile birlikte takip etti.  Zaman zaman futbolcular ile ilgili fikir alışverişinde bulunan ikili yeni sezon için umutlu oldukalrını ve hedeflerinin Süper Amatör Lig olduğunu belirtti..Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.