HAZIRLIK MAÇLARI

18 Temmuz 2017 Salı

Hamidiyespor sezonu erken açtı.

Hamidiyespor sezonu erken açtı.
Kağıthane ilçesinin 1. Amatör ligde mücadele eden takımlarından Hamidiyespor yeni sezon çalışmalarına erken başladı.

Kağıthane Hasbahçe Stadı'nda 25 futbolcunun katılımı ile gerçekleşen sezonun ilk antrenmanına yönetim kurulu üyeleri büyük ilgi gösterdi. Teknik Direktör Hasan Tunç nezaretinde düz koşu ile başlayan antrenman kısa bir çalışmadan sonra yeni oyuncuların performanslarını görmek için çift kale maç ile neticelendi. Genç takımdan oyuncularında yer aldığı antrenmanda futbolcuların hırsı dikkat çekti.

Muhtar Temel Şardan'dan ziyaret
Sezonun ilk antrenmanında Kağıthane Belediyesi Hamidiye Mahallesi Muhtarı Temel Şardan'da sporculara destek olmak için ziyarette bulundu.  Oyuncular ve yönetim ile antrenman öncesinde kısa bir konuşma yapan Şardan, mahallelerinin takımı olan Hamidiyespor'u desteklediklerini belirtti ve yeni sezonda başarılar diledi. Şardan Antrenmanı sonuna kadar takip etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.